KALÓZ FREGATT HOTEL ÉTTEREM TATA - TATA, KE

3,0 (3 vélemények)
Vendéglátás Zárva
hétfő12:00 nak/nek 23:59 
kedd12:00 nak/nek 23:59 
szerda12:00 nak/nek 23:59Zárva
csütörtök12:00 nak/nek 23:59 
péntek12:00 nak/nek 23:59 
szombat12:00 nak/nek 23:59 
vasárnap12:00 nak/nek 22:00 

Közösségi / Internet


Térkép


Útvonalak

Kapcsolódó vállalkozások


Írjon véleményt a KALÓZ FREGATT HOTEL ÉTTEREM TATA-ról

Vélemények


Pálfi Károly
3,0 2022. ápr. 12. 0:03:02

Nagyon jó helyen van, ugyanis a fő út mellett helyezkedik el!Az étterem belseje nagyon hangulatos és a felszolgálók nagyon segítő készek!Számomra csak az nem tetszett hogy van dohányzó része az étteremnek!Ezen kívűl viszont teljes mértékben megvoltam elégedve a kiszolgálással!

Francoie
5,0 2021. dec. 6. 19:01:19

Egyszer voltam itt és nem bántam meg. Nagyon kellemesen éreztem magam. Közel van a tatai tóhoz is. Volt élő zene. Még biciklit is kölcsönöztem. Tisztességes és sok oldalú kiszolgálás. Sok féle étel között lehetett választani. Ami még jobb benne nagyon jól megközelíthető hely. Speciel nagyon jó hely.

Vélemény
1,0 2021. okt. 16. 23:31:13

Jónak nézett ki az étterem, de sajnos mi pocsék kajákat kaptunk ott. Többet nem megyünk oda és igyekszem mindnekinek elmondani a tapasztalatunkat. A húslevest nem kevés várakozást követõen szobahõn kaptuk, mehetett is vissza a konyhába, ahol másodszorra sikerült valamennyire felmelegíteni, de eléggé nem. A második fogások borzalmasak voltak. A liba ragu kacsamájjal pl. kacsamájat és liba ragut sosem látott. Egy fél kiló pulykamáj - az is jó aszott, öreg, kemény, sötét szürke színben - gombás, hagymás alapon, valami borzalmas édeskés fûszerrel és valami gyümölccsel benne, meg talán pár db. libatepertõ, na ez lett volna a liba ragu. Ez egy egyszerû resztelt pulykamáj volt, abból is valami régi vacak, rossz volt az íze, utólag nem csodálkoznék, ha romlott lett volna. A másik étel a Márton napi libacomb, azt is kb. 1 héttel elõtte csinálhatták, szétszáradva az egész, az egyik fele pedig feketére égetve, így gyakorlatilag ehetõ része nem volt. A párolt káposzta hozzá tömény fahéj ízű volt. A köv.ételt az iskolai menzán is kikérné magának egy jobb ízlésû konyhás néni....szûzpecsenye barnamártásal, kacsamájjal. A szûzpecsenye cérnavékony kõkemény cipõtalpszerû valami volt, féltenyérnyi képviselte az adagot, 1 karika kacsamájjal, vagy valami olyasmivel. Pocsék volt. Kevés, rossz, pocsék, ehetetlen, rossz ízû ételek sora. A desszert elõl már menekültünk, pedig éhesek voltunk, de már nem mertünk tovább hazardírozni ezen a helyen. Azt már nem is említem, hogy jobbról-balról dõlt a képünkbe a cigi füst. Ja, és árban drágább, mint a Gottwald, ami pedig minõségben fényévekre van ettõl a lebujtól. Gratulálok ehhez a minõsíthetetlen konyhához! Rágondolni is rossz.

Gyakran Ismételt Kérdések


Hívjon minket a (06 34) 382 382-es telefonszámon. Lásd a vállalat által regisztrált egyéb számokat a "Telefonszám" területen.

A KALÓZ FREGATT HOTEL ÉTTEREM TATA cég a Almásy Utca 2. szám alatt található.

Nagyon könnyű eljutni a KALÓZ FREGATT HOTEL ÉTTEREM TATA vállalathoz. Egyszerűen válassza ki az "Útvonalak" opciót az oldalon megjelenő térképen, és kövesse a megadott útvonalat az aktuális tartózkodási helyétől.

Az elérhetőség ellenőrzéséhez lépjen be a "Nyitvatartási idő" területre, és tudja meg, mikor lépjen kapcsolatba a KALÓZ FREGATT HOTEL ÉTTEREM TATA céggel.

További információ: KALÓZ FREGATT HOTEL ÉTTEREM TATA itt: Tata

Kategóriák