- Motel, panzió
- Tata
- KALÓZ FREGATT HOTEL ÉTTEREM TATA
| hétfő | 12:00 nak/nek 23:59 | |
| kedd | 12:00 nak/nek 23:59 | |
| szerda | 12:00 nak/nek 23:59 | Zárva |
| csütörtök | 12:00 nak/nek 23:59 | |
| péntek | 12:00 nak/nek 23:59 | |
| szombat | 12:00 nak/nek 23:59 | |
| vasárnap | 12:00 nak/nek 22:00 |
Közösségi / Internet
Térkép
Kapcsolódó vállalkozások
Vélemények
Nagyon jó helyen van, ugyanis a fő út mellett helyezkedik el!Az étterem belseje nagyon hangulatos és a felszolgálók nagyon segítő készek!Számomra csak az nem tetszett hogy van dohányzó része az étteremnek!Ezen kívűl viszont teljes mértékben megvoltam elégedve a kiszolgálással!
Egyszer voltam itt és nem bántam meg. Nagyon kellemesen éreztem magam. Közel van a tatai tóhoz is. Volt élő zene. Még biciklit is kölcsönöztem. Tisztességes és sok oldalú kiszolgálás. Sok féle étel között lehetett választani. Ami még jobb benne nagyon jól megközelíthető hely. Speciel nagyon jó hely.
Jónak nézett ki az étterem, de sajnos mi
pocsék kajákat kaptunk ott. Többet nem
megyünk oda és igyekszem mindnekinek
elmondani a tapasztalatunkat. A húslevest
nem kevés várakozást követõen szobahõn
kaptuk, mehetett is vissza a konyhába, ahol
másodszorra sikerült valamennyire
felmelegíteni, de eléggé nem. A második
fogások borzalmasak voltak. A liba ragu
kacsamájjal pl. kacsamájat és liba ragut
sosem látott. Egy fél kiló pulykamáj - az
is jó aszott, öreg, kemény, sötét
szürke színben - gombás, hagymás alapon,
valami borzalmas édeskés fûszerrel és
valami gyümölccsel benne, meg talán pár
db. libatepertõ, na ez lett volna a liba
ragu. Ez egy egyszerû resztelt pulykamáj
volt, abból is valami régi vacak, rossz
volt az íze, utólag nem csodálkoznék, ha
romlott lett volna. A másik étel a Márton
napi libacomb, azt is kb. 1 héttel elõtte
csinálhatták, szétszáradva az egész, az
egyik fele pedig feketére égetve, így
gyakorlatilag ehetõ része nem volt. A
párolt káposzta hozzá tömény fahéj
ízű volt. A köv.ételt az iskolai menzán
is kikérné magának egy jobb ízlésû
konyhás néni....szûzpecsenye
barnamártásal, kacsamájjal. A
szûzpecsenye cérnavékony kõkemény
cipõtalpszerû valami volt, féltenyérnyi
képviselte az adagot, 1 karika kacsamájjal,
vagy valami olyasmivel. Pocsék volt. Kevés,
rossz, pocsék, ehetetlen, rossz ízû
ételek sora. A desszert elõl már
menekültünk, pedig éhesek voltunk, de már
nem mertünk tovább hazardírozni ezen a
helyen. Azt már nem is említem, hogy
jobbról-balról dõlt a képünkbe a cigi
füst. Ja, és árban drágább, mint a
Gottwald, ami pedig minõségben fényévekre
van ettõl a lebujtól. Gratulálok ehhez a
minõsíthetetlen konyhához! Rágondolni is
rossz.
Gyakran Ismételt Kérdések
Hívjon minket a (06 34) 382 382-es telefonszámon. Lásd a vállalat által regisztrált egyéb számokat a "Telefonszám" területen.
A KALÓZ FREGATT HOTEL ÉTTEREM TATA cég a Almásy Utca 2. szám alatt található.
Nagyon könnyű eljutni a KALÓZ FREGATT HOTEL ÉTTEREM TATA vállalathoz. Egyszerűen válassza ki az "Útvonalak" opciót az oldalon megjelenő térképen, és kövesse a megadott útvonalat az aktuális tartózkodási helyétől.
Az elérhetőség ellenőrzéséhez lépjen be a "Nyitvatartási idő" területre, és tudja meg, mikor lépjen kapcsolatba a KALÓZ FREGATT HOTEL ÉTTEREM TATA céggel.